Posts Tagged: PRZEWODNIK PIENINY

Terminy szkoleń przewodnickich Pieniński Park Narodowy

Terminy szkoleń przewodnickich Pieniński Park Narodowy informuje, że do tej pory zostały ustalone z kołami przewodnickimi następujące terminy szkoleń: 29 marca, 5 kwietnia – rozpoczęcie wyjątkowo o godz. 10.00, 12 kwietnia, 26 kwietnia, 10 maja, (w pozostałych terminach rozpoczęcie szkoleń o godz. 9.00) Osoby, którym nie odpowiada termin ustalony przez koło oraz przewodnicy niezrzeszeni mogą… Read more »

Remont szlaków w Pieninach

Od 14-27.10.2013 szlaki turystyczne w rezerwatach  Homole i Białej Wodzie będą zamknięte dla ruchu turystycznego. Zamknięcie szlaków związane jest z pracami na rzecz ochrony przyrody.(info od porzbar) Turystom którzy chcą udać się w ten rejon proponuje dojście  wygodną drogą leśną z Jaworek w rejon Bukowinki (tam gdzie wyciąg narciarski) Z tego miejsca można udać się… Read more »

Pieniński Park Narodowy-aktualizacja opłat

Pieniński Park Narodowy na szkoleniu dla przewodników górskich poinformował o zmianie niektórych opłat  w stosunku do roku ubiegłego : Bilety na Sokolicę i Trzy Korony: 5zł i 2,50 ulgowy.Posiadacz biletu na jeden z tych szczytów ma prawo wejść na drugi nie ponosząc opłat jeśli zrobi to w tym samym dniu. Opłata za szlak wodny 4zł… Read more »